Kus hoiustada oma hobiautot, mootorratast või väikelaeva? Kuhu viia matkaauto või haagissuvila? Kas kõik hoiukohad ongi vaid Tallinnas või kaugel Lõuna-Eestis?

Ei ole. Nüüd saab mistahes hobitehnikat, mistahes hooajal majutada kaasaegsetes ruumides peaaegu Kesk-Eestis. Täpsemalt Põltsamaal - 127km Tallinnast, 59km Tartust, 49 km Viljandist. HobiHoid ruumidele on hea ligipääs nii madala sportauto kui ka väiksema matkaautoga. Tsiklid ja ATV-d ning mootorsaanid on samuti oodatud. Hoone juurde mahub manööverdama ka treileritel paatide ja väikelaevadega, seetõttu hoiustame ka seda liiki hobitehnikat hea meelega. 

Enne hoiustamisele paigutamist pakume tehnikale lisateenusena põhjalikku pesu, hoiu perioodil kontrollime korra kuus aku laetuse taset ning mõõdame ka rehvirõhud. Kui Sul pole võimalust autot, tsiklit, ATV-d või mootorsaani meile tuua, võime sellele ise kinnise haagisega järele tulla. Hoone on 24/7 valve all ning territooriumile on ligipääs vaid valdaja loaga.

Hea asukoht | Ideaalne madalale superautole | Stabiilne temperatuur ja ventilatsioon | 24/7 valve | Ettevõttele arve võimalus | Laeme aku | Kontrollime rehvirõhud | Paindlik üleandmine ja vastuvõtt

Lisateenusena hoiustamise eelne pesu ja kuivatamine. Vajadusel transport uksest ukseni.

Miks tuua oma hobitehnika suveks või talveks HobiHoidu?

Enamik häid ideid saab ikka alguse isiklikust vajadusest. Kui sellele lisada nõudlikkus ja kindlad kriteeriumid, saab sellest ideest tegevuskavaga plaan, mida julgeme ka teistele hobitehnika omanikele pakkuda. Meie endi suvine ja talvine hobitehnika vajas hooajavälist hoidu ja seega otsisime selleks sobivat pinda. Näiteks ei soovinud me oma hobiautosid hoida külmas ruumis. Katus võib ju peakohal olla, mis on kindlasti parem kui õues parkida, kuid pidevalt muutuvad temperatuurid ei tee tehnikale head. Samuti ei soovi me oma hinnalistele sõidukitele niisket ruumi. Seetõttu oli vaja leida koht, millel on küte ja hea ventilatsioon, mis tagab lisaks soojusele ka hea sisekliima. Ja kindlasti peab hoonel olema 24/7 valve. Kuna meie sõpradel on madalaid sportautosid, on hea, et hooneni viib asfalttee. Neil põhjustel on HobiHoid aadressil Kaarlimõisa tee 4, Väike-Kamari, Põltsamaa. 
Hea sissepääs madalatele autodele - olgu see superauto või madaldatud lowrider. Maja ees on piisavalt ruumi ja suur uks, et hoonesse manööverda näiteks karavani, väiksema matkaauto või haagisel väikelaevaga. Nii saab näiteks meie kinnise haagisega viia Sinu hobitehnika meie ruumist kusagile töökotta ka talvel kui pead sellel tegema hooldustöid või remonti. Oleme päris paindlikud kui hoiuperioodi vahel on vajadus tehnika kättesaamisele. Hoone ümber on kvaliteetsete kaameratega varustatud valve ja siseruumides on alarm, mis on ühendatud keskusega. Seisame enda ja klientide hobitehnika turvalisuse eest! Hoiustamise hinnakirja leiad lingile klikates. 
Meie plaanid on natuke suuremad kui lihtsalt autode, mootorrataste või muu hobitehnika aastaringne hoiustamine. Sellest, mis plaanis on, saad kõige kiiremini teada meie sotsiaalmeediast! 

PS! Kõik HobiHoid pildid on teinud Marko Randoja. Muuseas ta võib ka Sulle teha Sinu kinnisvarast või sõiduvahendist ilu- või müügipilte, kui ta just kusagil autoüritustel ei ole. Vaata tema töid www.markorandoja.com.