Hoiustamine

Hõbedane kabriolett BMW E36

Auto hoiustamine on alati peavalu? Kus hoiustada oma hobiautot, mootorratast või väikelaeva? Kuhu viia matkaauto või haagissuvila?

Ei ole. Nüüd on mistahes hobitehnika hoiustamine, mistahes hooajal võimalik kaasaegsetes ruumides nii Tallinnas, kui Tartus. Oleme kolimas uutesse ruumidesse, lisame asukoha peagi. See on kindel, et HobiHoid ruumidele saab olema endiselt hea ligipääs nii madala sportauto kui ka väiksema matkaautoga. Tsiklid ja ATV-d ning mootorsaanid on samuti oodatud. 

Enne hoiustamisele paigutamist pakume tehnikale lisateenusena põhjalikku pesu (ei sisaldu hoiustamise hinnas), hoiu perioodil kontrollime korra kuus aku laetuse taset ning mõõdame ka rehvirõhud. Kui Sul pole võimalust autot, tsiklit, ATV-d või mootorsaani meile tuua, võime sellele ise kinnise haagisega järele tulla ja aidata meile transportida. Kuni 5m pikkuseid ja 2 m laiuseid sõidukeid, saane, ATV-sid ja mototehnikat aitame ka uksest ukseni transpordiga. Hooned on 24/7 valve all.
Pildil roheline auto punase tuletõrjekapi kõrval - turvaline hoiustamine

Hea asukoht Tallinnas või Tartus | Ideaalne madalale superautole | Stabiilne temperatuur ja ventilatsioon
24/7 valve | Ettevõttele arve võimalus | Laeme aku | Kontrollime rehvirõhud | Paindlik üleandmine ja vastuvõtt

Lisateenusena hoiustamise eelne pesu ja kuivatamine. Vajadusel transport uksest ukseni.

Miks tuua oma hobitehnika suveks või talveks HobiHoidu?

Enamik häid ideid saab ikka alguse isiklikust vajadusest. Kui sellele lisada nõudlikkus ja kindlad kriteeriumid, saab sellest ideest tegevuskavaga plaan, mida julgeme ka teistele hobitehnika omanikele pakkuda. Meie endi suvine ja talvine hobitehnika vajas hooajavälist hoidu ja seega otsisime selleks sobivat pinda. 

Näiteks ei soovinud me oma hobiautosid hoida külmas ruumis. Katus võib ju peakohal olla, mis on kindlasti parem kui õues parkida, kuid pidevalt muutuvad temperatuurid ei tee tehnikale head. Samuti ei soovi me oma hinnalistele sõidukitele niisket ruumi. Seetõttu oli vaja leida koht, millel on küte ja hea ventilatsioon, mis tagab lisaks soojusele ka hea sisekliima. 

Hobitehnika hoiustamine olgu turvaline

Kindlasti peab hoonel olema 24/7 valve. Kuna meie sõpradel on madalaid sportautosid, on hea, et hooneni viib asfalttee. Neil põhjustel asus HobiHoid esimestel aastatel Põltsamaal. Alates 2023 kolisime sealt ära ja avame 2 uut hoiukohta - ühe Tallinnas, teise Tartus. Info uutest kohtadest peagi meie lehel. 
Hea sissepääs madalatele autodele - olgu see superauto või madaldatud lowrider. Maja ees on piisavalt ruumi ja suur uks, et hoonesse manööverda näiteks karavani, väiksema matkaauto või haagisel väikelaevaga. Nii saab näiteks meie kinnise haagisega viia Sinu hobitehnika meie ruumist kusagile töökotta ka talvel kui pead sellel tegema hooldustöid või remonti. 

Oleme päris paindlikud kui hoiuperioodi vahel on vajadus tehnika kättesaamisele. Hoone ümber on kvaliteetsete kaameratega varustatud valve ja siseruumides on alarm, mis on ühendatud keskusega. Seisame enda ja klientide hobitehnika turvalisuse eest! Hoiustamise hinnakirja leiad lingile klikates. 
Meie plaanid on natuke suuremad kui lihtsalt autode, mootorrataste või muu hobitehnika aastaringne hoiustamine. Soovime luua kommuuni, kus hoitud on kõiksugu hobitehnika alates USA rauast kuni Euroopa klassikuteni läbi uute superautode jne. 

Neile õnnelikele, kel oma kodus on garaaž olemas pakume võimalust see isikupärastada soetades Tuff-Tile põrandaplaadid ja palun vaata üle ka Tuff-Lite valgustid. Põrandaplaadid muudavad ülikiiresti mistahes põranda väljanägemise ning kuusnurksed valgustid toovad ruumidesse perfektse valgustuse. 

PS! Kõik HobiHoid pildid on teinud Marko Randoja. Muuseas ta võib ka Sulle teha Sinu kinnisvarast või sõiduvahendist ilu- või müügipilte, kui ta just kusagil autoüritustel ei ole. Vaata tema töid www.markorandoja.com. 

 
Võta meiega ühendust
Hobihoid OÜ

Reg kood: 16587639
KMKR: EE102542819


Hobihoid asutaja Indrek pildil

Indrek Blauberg

Tel: 5380 5010
e-mail: indrek@hobihoid.ee


Roland Kivitare

Tel: 5385 3935
e-mail: roland@hobihoid.ee

Pildil Ülikonnas ja kikilipsuga Hobiohoid tiimiliige Roland
Scroll to Top