Kuusnurksete LED valgustitega lagi ja Tuff-Tile erivärvides põrandaplaatidega kaetud garaažipõrand

Tuff-Tile põrandaplaadid murravad valdkonna standardeid

Kui sinu ruumiks on garaaž, laoruum või tootmisruum, autopesula, detailingu teenuse või salongi showroom, siis iga pinna jaoks on nüüd lihtne ja kiire viis, kuidas see omanäoliseks muuta. Selleks ei pea põrandat epoga katma või värvima, mis mõlemad ei kaitse põrandat täielikult, kui midagi sellele peale kukub. Tuff-Tile põrandaplaadid on eluaegse garantiiga tugevad plaadid. 

Selle paigaldusega saab hakkama igaüks! Muuda oma hobitöökoda või jõusaal edevamaks ja omanäolisemaks? Tahad põrandat mis on vastupidav, kuid siiski sinu või sinu hobitehnika moodi? Või hoopis sinu ettevõtte värvides? 

Tänu väga suurele koormustaluvusele ning õli-, hapete ja UV kindlusele on need põrandaplaadid väga laia kasutusvaldkonnaga. Alates kodugaraažidest ja väiksematest autoremondi või detailingu töökodadest, kuni suurte jõusaalide ja tööstushooneteni välja. Kõikvõimalikud puit ja betoonpinnad. Põrandaplaadid sobivad kasutamiseks temperatuuridel -40°C kuni 120°C.  

Ruumi isikupärastamine pole kunagi olnud nii lihtne! Vali 14 värvi seast oma maitsele sobivaima tooniga põrandaplaadid ja isikupärasta ruumid kiirelt ja lihtsa paigaldusega. 

| 400x400x18mm mõõdus plaadid |
| 4-kordse survevaluga, 24 kinnituspunktiga suurendades tugevust ja vastupidavust |
| Ei libise, sobib pesulatesse ja ujulatesse |
| Suur koormustaluvus – 20t ühel plaadil ja 75t ülesõidu koormustaluvus |
| 14 eri tooni |
| UV kindel |
| Õli- ja hapete kindel |
| Temperatuuritaluvus -40°C kuni 120°C |

Tuff-Tile põrandaplaadid on valdkonnas ainsana eluaegse tootjapoolse garantiiga!

Kuidas arvestada plaatide kogust ja kulu?

Selle arvutamine on tootja poolt väga lihtsaks tehtud. Võid kasutada allolevat juhist, kuid võid ka meile lihtsalt helistada, kui tead oma ruumi mõõtmeid - pikkust, laiust jne. 


1. Mõõda oma ruumi laius ja pikkus. 
2. Mine lehele Tuff-Tile.com ning vali sealt Floor designer.
3. Vali kõigepealt ruumi kujund - ruut, L- kuju, T, kuju.
4. Sisesta mõõtmed (planeerija arvutab meetrites) - Vajuta "Apply".
5. Kui ruumil on diagonaalseinu, siis sisesta nende andmed. Kui need puuduvad jäta vahele. 
6. Vali alad, mida ei saa plaatida, tugipostid, vaheseinad jms.
7. Nüüd saad plaate valida - esimesena vali 14 värvi seast põhivärv. 
8. Siis koosta oma soovitud värvilahendus erinevaid värve kombineerides. 
9. Plaat on 18mm paksune ja sul võib vaja minna pealesõidu äärikuid (RAMP EDGES) - neid on nelja värvi, sama ka nurkadel. 
10. Lõplik disain (FINAL DESIGN) - näitab sulle täpselt ära, mitu plaati ja mis värvi sul vaja on. 

Esita see info meile ning me teeme sulle pakkumise. Kui plaadid on laos olemas jõuab kaup sinuni 2-3 tööpäevaga. Püüame hoida enamlevinud värvid suuremas koguses laos. Tootja tellimus ca 14 tööpäeva. 

Põranda plaatimine – kuidas paigaldada Tuff-Tile põrandaplaadid?

Kas oled kunagi LEGO-sid kokku pannud? Noh, nende plaatide paigaldamine on veel lihtsam! Plaadid on 24. kinnituspunktiga 400x400mm mõõdus ja 18mm paksused. Kui oled põrandaplaadid kätte saanud, siis aseta need lihtsalt oma valitud disaini järgi põrandale maha, ühendades plaadid omavahel külgedel olevate kinnitusaasadega. 
Mõni rida plaate võib vajada lõikamist. Põranda disainer tootja kodulehel arvestab ka need mõõtude sisse, seega sul ei tule kunagi plaatidest puudu. Lõika endale sobivast äärest plaat pooleks ja paigalda seina äärde. 

Ja nii lihtne see ongi. Pole vaja spetsialiste nagu epoksiidpõrandal või oodata selle kuivamist. Plaatide vahele kogunenud suurema tolmu saad kergelt korraliku tolmuimuriga kätte. Suurpuhastuse ajaks saad Tuff-Tile põrandaplaadid ülikergelt üles võtta ja kasvõi uue kujunduse maha laduda. 

Logoplaadid – näita oma brändi!

Logo plaadid on täpselt samas mõõdus, kui tavalised plaadid ehk 400mmx400mm. Need on natukene õhemad, et sinna peale tellida oma logoga vinüülmatt. Võid esitleda oma brändi lisades sinna ettevõtte logo või austust hobitehnika tootja kohta margikohase embleemiga. Kõik ikka selleks, et sinu hobigaraaž või tõsine ettevõte oleks eriline. 
Me teame, et sul on oma kodugaraažis palju tegemist ning sinu ettevõttel on vaja kliente teenindada, mitte oodata töömeeste järgi. Seetõttu valisimegi enda kodugaraažidesse Tuff-Tile Põrandaplaadid, mis on kiirelt ja lihtsalt paigaldatavad. Lisaks muudavad need põrandaplaadid pinnad palju omanäolisemaks. Ning, kui üks disain enam ei meeldi, siis on uute plaatide tellimine ja vahetamine ülilihtne. Ja nüüd soovitame seda ka sulle! 

Kui aga soovid veel rohkem vürtsi ja sära oma ruumi, siis vali juurde Tuff-Lite LED valgustid! Need kuusnurksed valgustid on samuti ülilihtsalt paigaldatavad ja toovad väga hästi valgustatava objekti välja. Neid valgusteid kasutavad paljud auto detailingu ettevõtted üle euroopa, parandades oma töökvaliteeti märgatavalt.  
Küsi Tuff-Tile plaatide pakkumist
Hobihoid OÜ

Reg code: 16587639
VAT: EE102542819


Hobihoid asutaja Indrek pildil
Indrek Blauberg

Tel: +372 5380 5010
e-mail: indrek@hobihoid.ee


Roland Kivitare

Tel: +372 5385 3935
e-mail: roland@hobihoid.ee

Pildil Ülikonnas ja kikilipsuga Hobiohoid tiimiliige Roland
Scroll to Top