Meist

Meie sügav kirg auto-, moto- ja veespordi vastu paneb meid tegutsema, et pakkuda entusiastidele võimalust hoiustada ja säilitada oma sõidukeid, mootorrattaid ja veesõidukeid aastaringselt, ilma et ilmastiku- või keskkonnakahjustused saaksid neid kahjustada. Oleme ise kirglikud hobitehnikaga seotud isikud ning mõistame täielikult, kuidas oluline on säilitada nende sõidukite ilu, ajalugu ja väärtus. Meie missiooniks ei ole üksnes teenida raha, vaid jagada oma kirge ja luua tugev kogukond, mis innustab teisi jagama sama armastust ning hoolitsema sisepõlemismootoriga sõidukite pärandi eest.

Pakume enamat kui lihtsalt hoiustamisteenust ja põrandaplaate. Meie kirest tulenev ekspertiis ja teadmised võimaldavad meil pakkuda entusiastidele parimaid võimalikke lahendusi. Meie hoiustamisteenused on loodud täpselt selliselt, nagu me ise sooviksime oma sõidukite eest hoolt kanda. Kasutame kõrgtehnoloogilisi meetodeid ja tipptasemel rajatisi, et tagada sõidukite ohutus ja säilitamine. Samuti pakume Tuff-Tile põrandaplaate, mis ühendavad endas tipptasemel vastupidavust, lihtsat paigaldamist ja silmapaistvat disaini. Kõik, mida teeme, on suunatud sellele, et aidata entusiastidel muuta oma ruumid mitte ainult praktiliseks, vaid ka inspireerivaks.

Meie kirg auto-, moto- ja veespordi vastu ei piirdu ainult ettevõttega. Oleme aktiivselt seotud kogukondlike üritustega, toetame võistlusi, näitusi ja kogunemisi. Oleme pühendunud säilitama ajalooliste sisepõlemismootoriga sõidukite pärandit ning innustame teisi sama tegema. Lisaks sellele pakume oma klientidele personaalset ja toetavat teenindust, sest mõistame täielikult, kui tähtis on jagada kogemusi ja teadmisi. Meie eesmärk on olla rohkem kui lihtsalt ettevõte – soovime olla kirglik kogukond, mis ühendab inimesi, kes jagavad sama armastust hobitehnika vastu.

Lisaks võite kaaluda järgmist teavet, et tugevdada kirge ja lisada veelgi emotsionaalset sidet:

  • Rääkige oma ettevõtte asutamise lugu ja sellest, kuidas kirg auto-, moto- ja veespordi vastu viis teid selleni, et luua ettevõte, mis aitab säilitada ja kaitsta sõidukite väärtust.
  • Jagage isiklikke lugusid ja kogemusi, kuidas teie enda sõidukid ja hobitehnika on mõjutanud teie elu ning milline rõõm ja rahulolu see teile on pakkunud.
  • Rõhutage, kuidas teie teenused ja tooted aitavad entusiastidel ületada ruumipuudust ja võimaldavad neil säilitada oma sõidukid optimaalses seisukorras, et nad saaksid jätkuvalt nautida oma kirge ja kogeda adrenaliini.
  • Rääkige oma ettevõtte eesmärgist olla aktiivne osa kogukonnast, toetades üritusi, jagades teadmisi ja aidates säilitada sisepõlemismootoriga sõidukite pärandit.

Kõik need elemendid aitavad tugevdada teie ettevõtte MIKS-i, luues kirgliku ja jõulise sõnumi, mis inspireerib teisi jagama sama armastust auto-, moto- ja veespordi vastu ning toetama teie ettevõtte eesmärke.

Get a quote for your storage now!
Hobihoid OÜ

Reg code: 16587639
VAT: EE102542819


Hobihoid asutaja Indrek pildil

Indrek Blauberg

Tel: +372 5380 5010
e-mail: indrek@hobihoid.ee


Roland Kivitare

Tel: +372 5385 3935
e-mail: roland@hobihoid.ee

Pildil Ülikonnas ja kikilipsuga Hobiohoid tiimiliige Roland
Scroll to Top