Kas Tuff-Tile põrandaplaadid klaasitöökotta on hea valik?

Klaasiprofid.ee pöördus meie poole sooviga oma klaasitöökoja tööala veidi nägusamaks saada, kuid sellele lisaks ka midagi külma ja koleda betoonpõranda katteks. Betoonpõrand on tihti talviti libe, sest autodega tuleb ikka kaasa palju lund, mis töökoja põrandale ära sulab. Mõni auto lekib ka õli ja nii on ajaga betoonpõrand väga koledaks muutunud. 

Betoonpõrandate suurim probleem – poorsus

Pakkudes suurepärast autoklaasi vahetus teenust soovivad Klaasiprofid, et nende töökoda näeks alati korralik ja viisakas välja. Olgem ausad, seda soovib igaüks. Kuivõrd kliendiruumid on võimalik lihtsasti puhatamana hoida, siis autodega tegeleva töökoja põrand saab kiiresti õliplekkidest "kaunistatud". Nii juhtub pea iga kaitsmata betoonpõrandaga. Betoon on poorne ja eriti õliplekkidest jäävad koledad laigud põrandale. Ei ole just ilus vaatepilt, eks? 

Betoonpõranda katteks on sellisel juhul vaja midagi, mis on kerge vahetada, kui see katki peaks minema. Seda peab olema ka lihtne puhastada. See võiks olla midagi, mis on ka isikupärasem. Millised on variandid? Värvida? Epoksiidiga katta? 

Mõlema lahenduse puhul on mure vastupidavuses. Meie kliimas kasutatakse talviti naastrehve. Tõsi, värvimine on kõige soodsam, kuid kulumiskindlus on samuti väga väike ja protsessi tuleb ikka ja jälle korrata, kui soovida pidevalt head töökoja väljanägemist. Epoksiid põrandale ei tahaks vist samuti naastudega peale sõita! Arvestades hinnaklassi ca 35€/m2. Tuff-Tile põrandaplaadid on samas hinnaklassis, kuid erinevalt epoksiidpõrandast on nende riknemisel välja vahetamine imelihtne asendades katkise plaadi uuega. 

Miks Tuff-Tile põrandaplaati hea kasutada on?

Tuff-Tile põrandaplaadid muudavad koheselt peale paigaldust ruumi olemust. Et värve on neil plaatidel 14 erinevat võimaldab see kindlasti leida oma brändile lähimad värvitoonid, arvestades ka kasutusega. Teiseks pakub Tuff-Tile ka töötajale paremaid töötingimusi nagu libisemise kindlus, sest vesi voolab kiiresti plaadi vahele ära. Aga ka soojema töökeskkonna, sest tänu plaadile tekib vahekiht külma betooni peale. Seega kasu on kohene ja vahe märgatav. Kole betoonpõrand on kaetud ja töökoda näeb jälle parem välja. Plaadil on ka hea koormustaluvus seega sellele saab sõita nii väikeauto, kui ka bussiga. Tehase andmetel kandevõime kuni 20T. 

Tuff-Tile põrandaplaatide eelised on: 

Libisemise kindlus - vesi voolab plaadi alla ja vahelt ära. 
UV-kindlus - sobib nii siseruumis kui ka õues kasutamiseks. 
Õlide- ja hapete kindlus - õlid valguvad plaadi vahele. 


Kliendist – Klaasiprofid

Klaasiprofid on kahe noore mehe ettevõte ja nende igapäeva töö on autoklaasi vahetus, autoklaasi parandus ja auto klaaside toonimine Tartus. Kui sina soovid näha neid plaate ja veenduda nende kasus, siis soovitame klaasimurede puhul nende poole pöörduda. Leiad nad aadressilt Viljandi mnt 48. Saad vana klaasi parandatud või uue klaasi paigaldatud ning loomulikult nende endi kogemusi kuulda. 
Scroll to Top